Noslēgusies skriešanas seriāla “Noskrien ziemu” sezona (VIDEO)

10/03/2019 23:27

Svētdien Jaunolainē noslēdzās “Noskrien ziemu” skriešanas seriāla sezona.

Piecos posmos, smidzinot pavasarīgam lietutiņam, slapjos un dubļainos Jaunolaines apkaimes meža ceļos startēja vairāki simti skrējēju, nūjotāju un kanikrosa (suņu skriešanas) sacensību dalībnieku. Tautas sporta entuziasts Lauris Lizbovskis pats devās trasē un iemūžināja labākos sacensību mirkļus.

19 kilometru garajā sporta distancē fināla posmā uzvaras izcīnīja Kristaps Magone un Klinta Lauska. Vīriešu konkurencē pirms pēdējā posma uzvaru sezonas kopvērtējumā jau bija nodrošinājis Latvijas orientēšanās sporta izlases dalībnieks Andris Jubelis, bet Magone ierindojās otrajā vietā.

Trešo vietu sezonas kopvērtējumā izcīnīja Andris Gailis, kurš Jaunolainē finišēja trešais, uzreiz pēc Jāņa Kūma, kuram ceturtā vieta sezonas kopvērtējumā.

Sieviešu konkurencē Lauska Jaunolaines dubļos izcīnīja trešo uzvaru četros posmos, kuros
piedalījās, un nodrošināja pirmo vietu kopvērtējumā. Irita Puķīte, startējot tikai trīs posmos, ar divām uzvarām izcīnīja otro vietu, bet vēl viena Latvijas izlases orientieriste Sandra Grosberga fināla posmā Jaunolainē otrreiz izcīnīja otro vietu un kopvērtējumā ieguva bronzu.

Jaunolaines posmā visiem sacensību dalībniekiem medaļas pasniedza Latvijas 2018. gada Gada balvas sportā ieguvējs, bobslejists Oskars Melbārdis.