Arī otrs Pasaules boksa supersērijas pusfināls norisināsies Rīgā

Juniers Dortikoss, sportazinas.com
Juniers Dortikoss. Foto: WBSS

Latviešu boksera Maira Brieža svara kategorijas otrais pusfināls Pasaules boksa supersērijā (WBSS) arī notiks Rīgā, paziņojuši sacensību organizatori.

Jau ziņojām, ka 15.jūnijā “Arēnā Rīga” notiks WBSS pusfināls smagā svara kategorijā līdz 90,7 kilogramiem starp Briedi un poli Kšištofu Glovacki.

Paskākuma organizatori otrdien paziņoja, ka tajā pašā dienā turpat arēnā gaidāma arī otrā pusfināla cīņa, kurā tiksies kubietis Juniers Dortikoss un amerikānis Endrū Tabiti.

“Tas ir liels pagodinājums cīnīties Rīgā un nevaru sagaidīt, kad varēšu doties ringā. Latvija ir skaista valsts ar lieliskiem cilvēkiem un kultūru,” atklāja Dortikoss.

Kubietis atklāja savu mērķi: “Nevaru sagaidīt, kad sāksies cīņa, jo mans mērķis ir iekļūt finālā un iznīcināt Tabiti. Par katru cenu gribu uzvarēt pusfinālā.”

Savukārt Tabiti uzsakta: “Kopš savas karjeras sākuma gribu pierādīt, ka esmu viens no labākajiem cīnītājiem šajā svara kategorijā. Pierādīšu visiem, ka esmu pasaules čempiona cienīgs bokseris.”

WBSS ceturtdaļfinālā Dortikoss pēc punktiem uzvarēja poli Mateušu Masterņaku, bet Tabiti arī pēc punktiem pārspēja krievu Ruslanu Faiferu.

Savukārt Briedis savā ceturtdaļfināla cīņā pēc punktiem pārspēja vācieti Noelu Gevoru.Latvietis pēc šīs cīņas savā īpašumā ieguva Pasaules Boksa padomes (WBC) Dimanta jostu.

Glovackis ceturtdaļfināla cīņā pēc punktiem sakāva krievu bokseri Maksimu Vlasovu, vienlaikus savā īpašumā iegūstot arī Pasaules Boksa organizācijas (WBO) pagaidu čempiona jostu.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par