SKATIES Latvija – Zviedrija TIEŠRAIDE LIVE

15/05/2018 16:37
Bobs Hārtlijs, Latvijas hokeja izlase, Sportazinas.com

Latvijas hokeja izlase pēc deviņu gadu pārtraukuma sasniegusi Pasaules čempionāta ceturtdaļfināla stadiju, kurā pretī mums stāsies spēcīgā Zviedrijas izlase, kas triumfēja savā apakšgrupā.

Čempionāts norisinās Dānijā, Herningas un Kopenhāgenas pilsētās. Zīmīgi, ka Dānijas konkurente par tiesībām iegūt šī gada čempionāta rīkošanas tiesības bija Latvija, ko tā Starptautiskās hokeja federācijas (IIHF) biedru balsojumā apsteidza. Bet atriebība bija salda – Latvija pēdējā apakšgrupas spēlē ar 1:0 uzveica tieši dāņus, tādējādi aizšķērsojot turnīra rīkotajiem ceļu uz izslēgšanas spēlēm.

Latvija savas apakšgrupas cīņas aizvadīja Herningā, kur septiņos mačos iekrāja 13 punktus un palika ceturtajā vietā. Savukārt sākot no ceturtdaļfināla stadijas visas spēles tiek aizvadītas Kopenhāgenā.

Lai arī Latvija nav favorīti, turnīra gaitā tā cīnījās neizšķirti gan ar ASV, gan Kanādas izlasēm, kuras komplektētas no Nacionālajā hokeja līgā spēlējošajiem sportistiem. Arī Zviedrijas izlasei ir iespaidīgs kontingents no NHL, taču Latvija jau pierādījusi, ka ar spēles disciplīnu un pašatdevi tā spēj izcīnīt punktus un uzvaras pret spēcīgām komandām.

Spēles sākums paredzēts 21:15 pēc Latvijas laika un to varēs vērot tiešraidē LTV7 kanālā, kā arīdzan lietotnē “Shortcut.lv”.