Normundam Sējējam – 50!

Normunds Sējējs - Sportazinas.com

PIRMS 50 GADIEM, 1968. gada 12. februārī, dzimis Normunds Sējējs – Latvijas hokeja izlases aizsargs, vēlāk hokeja treneris un administrators. Normunda Sējēja pirmie soļi “lielajā hokejā” sakrita ar Rīgas “Dinamo” sudraba sezonu (1987/1988), kad rīdzinieki sasniedza savu augstāko panākumu PSRS čempionātos – 2. vietu.

Pēc tam, kad 1992. gadā tika atjaunota Latvijas hokeja izlase, Normunds Sējējs kļuva par stabilu tās aizsargu. Startēja pirmajā atjaunotās izlases pasaules čempionātā C grupā 1993. gada martā Bledā un Ļubļanā (Slovēnijā). Savukārt pēdējais viņa kā Latvijas valstsvienības aizsarga hokeja čempionāts bija 2004. gada aprīlī-maijā Prāgā.

Normunds Sējējs spēlēja hokeju dažādās komandās Latvijā, Somijā, Čehijā, Vācijā, Šveicē, Slovākijā. Vēlāk bija “Rīga 2000” un Rīgas “Dinamo” (KHL) galvenais treneris, kā arī divu KHL vienību – Rīgas “Dinamo” un Prāgas “HC Lev” ģenerālmenedžeris.

Latvijai ir iemesls būt lepniem par saviem sportistiem. Mūsu sporta vēsturē ir spilgti notikumi, emocionālas uzvaras un izcilas personības, kuras Latvijas vārdu ir nesušas pasaulē un joprojām dara godu Latvijai. Šis stāsts ir par mūsu sporta “leģendām” cauri gadiem, bet – tieši šajā datumā.

Tavs viedoklis

Esi pirmais, kas atstāj komentāru!

Paziņot par
avatar