Sportazinas.com 2022. gada lasītāko rakstu tops

01/01/2023 16:30
Nokopēts

Portāls “Sportazinas.com” Jaunā gada pirmajā dienā piedāvā atskatīties uz 2022. gada lasītāko rakstu TOP5 divās kategorijās – piecas lasītākās aktualitātes un pieci lasītākie oriģinālraksti. Aizvadītais gads sportā bija citādāks nekā jebkad, jo februāri notika Krievijas iebrukums Ukrainā, kas mainīja sporta dienaskārtību gan Latvijā, gan Eiropā, gan arī visā pasaulē. Neskatoties uz to, bija pietiekami daudz dažādu notikumu, kas izpelnījās ievērības cienīgu lasītāju uzmanību. Raksti ir sarindoti no lielākā skatījumu skaita uz mazāko.

TOP 5 aktualitātes

1. Briedis parāda īsto seju

Šogad īpaši izcēlās un pamatīgi iedragāja savu reputāciju līdzjutēju acīs bokseris Mairis Briedis. Viņš startēja šī gada 14.  Saeimas velēšanās, kur viņa pārstāvētā partija “Saskaņa” izgāzās. Arī Briedis ar saviem izteikumiem vēlēšanu dienā sacēla pamatīgu vētru. Latvijas žurnālisti un sporta pārstāvji nespēja palikt malā, paužot viedokli par Brieža teikto.

Personības degradācija, kauns klausīties un nav pat mazākā IQ – sporta sabiedrība vērtē Brieža izteikumus

2. Briedis un Zutis cīnās sociālajos tīklos

Latvijas bokseri Kristaps Zutis un Mairis Briedis vairākkārt šī gada laikā apmainījās “laipnībām” sociālajos tīklos, ievietojot foto un video materiālus. Vienā no reizēm abi sportisti ar foto un video palīdzību vietnēs “Twitter” un “TikTok” apspēlēja viens otra uzvārdus.

Zutis un Briedis apmainās ar “laipnībām” sociālajos tīklos (FOTO+VIDEO)

3. Briedis turpina gremdēt sevi latviešu acīs

Neilgi pēc Krievijas iebrukuma Ukrainā savu nostāju pauda arī bokseris Mairis Briedis. Šoreiz Briedis naida kurināšanā apvainoja medijus, nevis Krieviju. “Mediji ir izdarījuši savu darbu perfekti, lai jūs zinātu tikai par šo karu un tikai viņiem izdevīgajā veidā,” šāds bija viens no Brieža viedokļiem.

Briedis zaudē atlikušās reputācijas paliekas un naida kurināšanā apvaino medijus, nevis Krieviju

4. Kādreizējais NBA spēlētājs netic Porziņģim

Gada sākumā bijušais Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlētājs Stīvens Džeksons “All the smoke” podkāstā pauda viedokli, ka latvietis Kristaps Porziņģis drīz varētu zaudēt darbu šajā līgā.

Kādreizējais NBA čempions: Ja Porziņģis tā turpinās, drīz viņš izlidos no NBA

5. NBA klubu pārstāvji komentē Porziņģa nākotni

Pavisam nesen divi NBA klubu izpilddirektori sarunā ar mediju “HoopsHype” atzina, ka, viņuprāt, Vašingtonas “Wizards” spēlētājs Kristaps Porziņģis varētu atteikties no līgumā iestrādātās “spēlētāja opcijas” nākamajai sezonai. Izpilddirektori pauda, ka šis varētu būt labs brīdis šādam lēmumam, jo latvietis šosezon spēlē labi un līdz šim izticis bez būtiskām traumām.

Divu NBA klubu pārstāvji uzskata, ka Porziņģim jāatsakās no “spēlētāja opcijas” 36 miljonu dolāru apmērā

TOP 5 oriģinālraksti

1.Indrašis un Kalniņš “saceļ vētru” hokeja sabiedrībā

Vasaras vidū hokejists Miks Indrašis, bet vēlāk arī Jānis Kalniņš paziņoja par līgumu ar teroristiskās valsts klubiem. Turpmāk viņu situācijas attīstījās dažādi, bet plašāk par šiem gadījumiem var lasīt rakstā zemāk.

Indraša meli un Kalniņa atklātība – kā divi izlases spēlētāji tikuši līdz līgumiem teroristu valstī

2. Pasaules čempionāta hokejā interesantais sākums

Raksts tika publicēts, kad Somijā notiekošajā Pasaules čempionāta hokejā bija aizvadīta viena nedēļa. Bija pagājušas jau 32 spēles un līdz pamatturnīra noslēgumam atlika piecas dienas. Pirmajā pēckovida turnīrā netrūka gan interesantu notikumu, gan arī problēmu.

PČ pirmā nedēļa – krievu preses histērija, dārgākais alus pasaulē un Dānijas cīņa par “play-off”

3. Biedējošs stāsts par NBA centru

Jaunā basketbola sezona bija sākusies, bet Ārons Beinss nebija atrodams nevienas komandas sastāvā… Lielākā daļa droši vien nodomāja, ka viņš gluži vienkārši izrādījās nevajadzīgs NBA klubiem, taču realitāte izrādījās daudz skarbāka un biedējošāka.

Atrada ģērbtuvē, guļot asinīs – kur pazudis NBA labi zināmais centrs Ārons Beinss?

4. Latviešu algas NHL – toreiz un tagad

Viena no sporta līdzjutēju mīļākajām un apspriestākajām tēmām ir profesionālo sportistu ienākumi. Šajā materiālā tika novērtēts, kurš latviešu hokejists NHL ir pelnījis lielāku algu vai kurš nebūtu pelnījis to, ko viņš saņem vai saņēma.

Latvijas NHL zvaigznes – cik pelnīja agrāk un cik pelna tagad

5. Bijušais LHF prezidents ar savu viedokli par hokeja aktualitātēm

Kādreizējais Latvijas hokeja federācijas (LHF) prezidents Kirovs Lipmans, kurš šo organizāciju vadīja vairāk nekā 20 gadus, sarunā ar “Sportazinas.com” dalījās pārdomās par Latvijas izlases sniegumu olimpiskajās spēlēs, Rīgas “Dinamo” likvidēšanu, kā arī valstsvienības galvenā trenera Harija Vītoliņa plusiem un mīnusiem.

Lipmans par “Dinamo” likvidēšanu, izlases sniegumu olimpiādē un Znaroka attiecībām ar datoriem

TOP notikumi
1
X
2
5.78
4.35
1.54
1.49
4.34
6.52
4.15
3.34
1.95
1.33
-
2.85
2.55
-
1.42
3.75
-
1.2
1.2
-
3.75
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām