Fani visā pasaulē ar “Neimara izaicinājumu” izsmej populāro futbolistu (VIDEO)

Neimars, Sportazinas.com
Foto: FIFA

No maziem bērniem, kas spēlē futbolu, līdz pat televīzijas raidījumu vadītājiem un pat vecmammām ar vectētiņiem. Pašlaik visu pasauli ir pārņēmis jauns “trends”, kas iesaukts par Neimara izaicinājumu (Neymar Challenge). Tā galvenā doma ir attēlot Brazīlijas izlases superzvaigzni Neimaru, vāļājoties pa zemi Pasaules kausa mačos.

2018. gada Pasaules kauss paliks atmiņā ar vairākiem iespaidīgiem vārtu guvumiem un atvairījumiem, kā arī virkni lietām, kas notika pirmo reizi. Proti, pirmo reizi līdzšinējie čempioni (Vācija) neiekļuva izslēgšanas spēlēs, taču pirmo reizi tajās iekļuva Japāna. Taču mūsdienu interneta laikmetā no šī čempionāta atmiņā paliks Brazīlijas spēlētāja Neimara biežā vāļāšanas pa zemi teju visos mačos.

Brazīlijas izlase Pasaules kausā apstājās ceturtdaļfinālā, kad viņi ar 1:2 atzina Beļģijas izlases pārākumu. Un pašlaik turnīrā no Brazīlijas ir palicis tikai “trends” #NeymarChallenge, kas, šķiet, turpināsies līdz pat Pasaules kausa beigām.

Pats šajā turnīrā izcēlās ar diviem gūtiem vārtiem. Interesanti, ka dati liecina, ka uz zemes šī čempionāta laikā pavadījis 14 minūtes.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par