Kaspars Kambala: Es eju politikā!

23/07/2018 19:47

Bijušas Latvijas izlases basketbolists Kaspars Kambala (39 gadi) savā facebook.com profilā paziņojis, ka atgriezīsies dzimtenē un iesaistīsies politikā. Kambala arī nosaucis politisko spēku, kam pievienosies – tas būs KPV LV. Redzamākie šīs partijas aktīvisti ir bijušais aktieris Artuss Kaimiņš, uzņēmēja Linda Liepiņa un advokāts Aldis Gobzems.

“Es nestāvēšu malā, kad manējos sit! Es braucu mājās palīdzēt savai valstij, redzot, ka Latvija kļūst par represīvu valsti un liek cilvēkus cietumā dēļ viņu politiskajiem uzskatiem un sauc jauniešus uz pratināšanām dēļ dziesmas ievietošanas youtube, gluži kā PSRS čekas laikos. Aicinu visus nākt palīgā un aizstāvēt mūs kopā! Es pievienojos kpv.lv partijai un eju politikā,” raksta Kambala.

Kambala vēl aizvadītajā sezonā pārstāvēja Ziemeļkipras universitātes (YDU SK) komandu, bet iepriekš spēlējis tādos pazīstamos Eiropas klubos kā Stambulas “Efes Pilsen” un “Fenerbahce”, Madrides “Real”, Kazaņas “Unics”, kā arī citos.

Kolorītais sportists pārstāvējis arī divus Latvijas klubus – Rīgas ASK (2009) un “Barons/LDz” (2014./15. gada sezonā).

Latvijas izlasē viņš debitēja 2001. gada Eiropas čempionātā Turcijā, bet kopumā viņš piedalījies trīs EČ finālturnīros (2001, 2003, 2009), allaž būdams viens no rezultatīvākajiem komandā.

Kambala, kurš spēlēja centra pozīcija, būdams pusaudzis, devās uz ASV, kur absolvēja Mekvonas, kas atrodas Viskonsinā (Mequon, Wisconsin) vidusskolu un no 1997. līdz 2001. gadam studēja Lasvegasas Nevadas universitātē (UNLV), kas spēlē ASV studentu līgas augstākajā divīzijā. Zīmīgi, ka UNLV ir ceturtā uzvarām bagātākā augstkola NCAA vēsturē.

Pieslēgties

Dienas fokusā

07/03/2021 17:32

Guntis Šēnhofs: Ja mēs vēlamies kaut ko sasniegt, tad šī čomu bīdīšana ir jāpārtrauc…

Latvijas basketbols šobrīd nepiedzīvo vieglus laikus. Kopš tā sauktā “restarta” pēc 2009. gada cerētie panākumi nav sekojuši. Ar panākumiem domātas medaļas starptautiskās sacensībās. Vēl jo vairāk – gan vīriešu, gan…