Ostapenko WTA veidotā videoklipā attēlo vairākus “emoji” (VIDEO)

26/08/2018 17:07

Savdabīgā WTA veidotā videoklipā piedalījusies Latvijas sieviešu tenisa līdere (pasaules rangā desmitā vieta) Aļona Ostapenko, kura ar savām sejas izteiksmēm atveidojusi vairākus populārus “emoji”.

https://www.instagram.com/p/Bm4RmpHlm38/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=xffze6n3nf8q

Kā jau ziņojām, tad šodien publicētajā jaunākajā WTA pasaules rangā Ostapenko saglabājusi savu iepriekšējo pozīciju, ieņemot desmito vietu. Arī Anastasija Sevastova savu vietu nav mainījusi, atrodoties 18. pozīcijā.

Gaidāmo sezonas pēdējo “Grand Slam” sērijas turnīru – ASV atklāto čempionātu (US Open) – Ostapenko sāks pret Andreu Petkoviču no Vācijas, kura jaunākajā pasaules rangā atrodas 89.vietā, sasniedzot divu pozīciju kāpumu.

Savukārt Sevastova “US Open” pirmajā kārtā speķosies ar pasaules 41. numuru horvātieti Donnu Vekiču.

Latvijas trešā rakete Diāna Marcinkēviča WTA rangā atkāpusies par vienu pozīciju un tagad ieņem 301.vietu, bet vien 17 gadus vecā Daniela Vismane pakāpusies par 48 vietām uz 597.pozīciju, pirmo reizi karjerā iekļūstot ranga top 600.

Pieslēgties

Dienas fokusā

07/03/2021 17:32

Guntis Šēnhofs: Ja mēs vēlamies kaut ko sasniegt, tad šī čomu bīdīšana ir jāpārtrauc…

Latvijas basketbols šobrīd nepiedzīvo vieglus laikus. Kopš tā sauktā “restarta” pēc 2009. gada cerētie panākumi nav sekojuši. Ar panākumiem domātas medaļas starptautiskās sacensībās. Vēl jo vairāk – gan vīriešu, gan…