Mūziķis Robijs Viljamss par vidējo pirkstu PK atklāšanā: Signalizēju, ka līdz spēlei atlikusi viena minūte

19/06/2018 19:20

Pasaules kausa finālturnīrs Krievijā šobrīd rit pilnā sparā, bet daudziem joprojām atmiņā palicis britu mūziķa Robija Viljamsa priekšnesums čempionāta atklāšanā. Vēl pirms Viljamsa uzstāšanās daudzi krievi bija pret viņa klātbūtni valstij tik nozīmīgā pasākuma atklāšanā, bet pēc viņa svaigākā priekšnesuma “Luzhniki” stadionā 14. jūnijā nepatika pret mūziķi tikai pieaugusi.

2016. gadā izdotā Viljamsa dziesma “Party Like A Russian” izraisīja plašu rezonansi Krievijā, jo tajā stāstīts par valsts bagātniekiem un to bezrūpīgo, kā arī seklo dzīvi. Vairums cilvēku Viljamsa dziesmu nosauca par aizvainojošu un stereotipisku, uzsverot, lai mākslinieks vairs nekad netiks gaidīts Krievijā.

Neskatoties uz iemantoto bēdīgo slavu, Viljamss tomēr uzstājās Pasaules kausa atklāšanā, turklāt priekšnesuma nobeigumā sanākušajai publikai šķietami veltīja nepieklājīgu žestu – rokas vidējo pirkstu.

“Šādās situācijās galvenais ir – neizraisīt starptautisku konfliktu. Man tas izdevās. Līdz mača sākumam bija atlikusi viena minūte. Man šķita, ka spēle sāksies jau pēc vienas minūtes, tāpēc nebiju pārliecināts, vai paspēšu noslēgt savu priekšnesumu. Tāpēc ar pirkstu publikai parādīju, ka atlikusi vairs tikai viena minūte,” savu rīcību skaidro slavenais mūziķis.

“Dažreiz es pats sev nespēju uzticēties. Nezinu, ko darīšu tālāk. Mans uzdevums bija dziedāt un nekļūdīties. Par 99% man tas arī izdevās. Ne vienmēr spēju kontrolēt savas emocijas. Dažreiz mēdzu paveikt ko muļķīgu, bet piecas minūtes vēlāk sev vaicāju: “Vai es tiešām to izdarīju…Jā, tiešam. Vai tomēr nē?””

 

Pieslēgties

Dienas fokusā

09/03/2021 08:07

Balcers palīdz “Sharks” panākt izlīdzinājumu, komanda tiek pie panākuma (VIDEO)

Latvijas hokejists Rūdolfs Balcers pirmdien rezultatīvi piespēlēja Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē, Sanhosē “Sharks” izlīdzinot rezultātu un vēlāk uzvarot pagarinājumā. Balcera pārstāvētā Sanhosē “Sharks” mājās ar 3:2 (0:1, 1:1, 1:0,…