Meivezers: Tramps runā kā vecis

Floids Meivezers, foto: Sky Sports

Leģendārais bokseris izteicies par ASV prezidentu Donaldu Trampu. Šoreiz bokseris komentēja Trampa izteicienus 2005. gadā, kad viņš paziņoja, ka pateicoties viņa slavai un bagātībai, viņš var “iegūt” jebkuru sievieti.

“Cilvēkiem nepatīk taisnība. Bet Tramps runā kā īsts vecis. Īsti veči tā arī runā – viņai ir sulīga pēcpuse, redzēji? Labprāt to apčamdītu. Gribu ieķerties viņas pēcpusē. Šādi. Saprotat, par ko es runāju?” iesāk Meivezers, netieši piekrītot Trampa vārdiem.

Meivezers turpināja: “Viņš runā kā vīriešu ģērbtuvē. Es esmu vīrietis. Un ziniet ko es jums varu pateikt šajā sakarā? Es zinu kas es esmu. Mēs tā runājam. Mēs ieķeramies pēcpusēs. Un?”

Kā zināms, Tramps šos vārdus neteica konkrētā intervijā vai TV raidījumā, bet kā viņš pats apgalvo, tā bija divu vīriešu saruna ģērbtuvē, tāpēc arī Meivezers to piemin.

Pats Meivezers, kurš karjeras laikā aizvadījis 50 profesionālās boksa cīņas, pēc tikšanās ar UFC zvaigzni Konoru Makgregoru, kurā viņš nopelnīja  paziņojis, ka oficiāli aiziet pensijā un ringā vairs nekāps.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par