Porziņģis “Body Armor” reklāmā sūta vēstuli vecākiem ar pasta baložu starpniecību (VIDEO)

18/04/2018 18:13

Latvijas labākais basketbolists un Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Ņujorkas “Knicks” zvaigzne Kristaps Porziņģis piedalījies kārtējā asprātīgā reklāmā.

Šoreiz Porziņģis reklamē firmas Body Armor sporta dzērienus. Video rullītī viņš raksta vēstuli vecākiem: “Mammu un tēti. Es atveseļojos labi. Jūs man ļoti pietrūkstat”.

Kristaps vēstuli mēģina nosūtīt ar pasta baložiem, kas viņam neizdodas. Turpinājumā seko reklāmas kulminācija, kur tiek minēts, ja reiz Porziņģis, lai sazinātos ar ģimeni, neizmanto novecojušus veidus, kā to izdarīt, tad kādēļ viņam būtu jādzert novecojuši sporta dzērieni?

 

Šeit aplūkojama cita Body Armor dzērienu reklāma ar Porziņģa līdzdalību. Šī dzēriena reklamēšanā piedalījušās arī tādas zvaigznes kā Džeimss Hārdens (Hjūstonas “Rockets” un Klejs Tomsons (Goldensteitas “Warriors”), bet video rullīti ierunājis ir arī līgas leģenda Kobe Braints.

https://youtu.be/CH5o49DPe2Q

Pieslēgties

Dienas fokusā

26/02/2021 12:35

Latvijas basketbola izgāztā iespēja – kad un kur būs nākamā?

Visiem labi zināms tikko piedzīvotais Latvijas vīriešu basketbola izlases fiasko 2022. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā, tāpat arī nesenie notikumi ar sieviešu valstsvienības netikšanu uz Eiropas čempionātu. Daudz apskatīts, analizēts…